Αγαπητοί γονείς & παιδιά,

Σας καλωσορίζουμε και σας ευχόμαστε καλή σχολική χρονιά με υγεία και πρόοδο !

Ο Σύλλογος μας  είναι σώμα εκλεγμένων γονέων αντιπροσώπων, που προσφέρει εθελοντικά τις υπηρεσίες του ,με στόχο την εύρυθμη λειτουργία του σχολείου,   σε συνεργασία πάντα με τη διεύθυνση. Τα συμβούλια του ΔΣ γίνονται μια φορά το μήνα ( κάθε πρώτη Κυριακή 18:30)  και είναι ανοικτά στα μέλη.( Μέλη του Συλλόγου είναι οι γονείς που έχουν καταβάλει την ετήσια συνδρομή των 5 Ευρώ)

Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος διοργανώνουμε  δραστηριότητες εντός του σχολείου ,  οι οποίες είναι

Ομάδα θεατρικού, μοντέρνου χορού και φιλαναγνωσίας ,

Η δήλωση των στοιχείων σας για λόγους επικοινωνίας , η ετήσια συνδρομή σας 5 Ευρώ για να είστε μέλη του Συλλόγου μας, αλλά και η συμμετοχή στις δραστηριότητες,  είναι εξαιρετικά σημαντική για την εκπλήρωση στόχων και κάλυψη αναγκών, που αφορά το σχολείο μας και τα παιδιά μας.

Ο Σύλλογος γονέων έχει απόλυτη ανάγκη την βοήθειά σας αλλά και τη φυσική σας παρουσία σε κάθε γεγονός που διοργανώνουμε , όπως το Χριστουγεννιάτικο παζάρι , οι χοροεσπερίδες , γιορτή λήξης, θεατρική παράσταση , ομιλίες κλπ   Σε κάθε ένα από τα παραπάνω που θα ανακοινώνεται θα ζητείται η εθελοντική σας βοήθεια αλλά και η παρουσία σας.

Παρακαλούμε για οποιαδήποτε απορία επικοινωνείτε με τα μέλη του Συλλόγου :

ΙΔΙΟΤΗΤΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

ΖΩΗ ΦΡΑΓΚΟΥ-ΚΑΡΟΥΤΖΟΥ

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ

ΝΙΚΟΣ ΛΑΒΕΝΤΖΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

ΞΕΝΙΑ ΖΙΑΚΑ-ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΤΑΜΙΑΣ

ΧΑΡΑ ΔΕΛΕΝΙΚΑ-ΠΑΠΠΑ