Οι μαθητές του 4ου Γυμνασίου Γλυφάδας που συμμετέχουν με τις φωτογραφίες τους στον 8ο Πανελλήνιο Διαγωνισμό Φωτογραφίας που διοργανώνει το 3ο ΕΠΑΛ της Σιβιτανιδείου Σχολής Επαγγελμάτων και Τεχνών:

1.Δημητράτου Άννα-Μαρία

20.Μαρκοπούλου Δανάη

21.Δασύρα Ελσάβετ

Υπεύθυνοι καθηγητές: Κατερίνα Χαζάπη και Δημήτρης Μπιτσόλας

Οι μαθητές μας που συμμετείχαν  στον 3ο Παγκόσμιο Διαγωνισμό Φωτογραφίας που διοργανώνει η Αραβική Δημοκρατία της Αιγύπτου:

1.Ελισάβετ Δασύρα

2.Βασιλεία Χατζημανώλη

3.Ελπίδα Τζανή

4.Λαμπριάννα Καραβουσάνου

5.Άννα_Κολετ Καρούνη

6.Λυδία Ξανθάκου

7.Άννα-Μαρία Δημητράτου

8.Θάλεια Κεχαγιάογλου

9.Κλειώ Κεχαγιάογλου

10.Σίσσυ Ζησιμάτου

Υπεύθυνοι καθηγητές: Κατερίνα Χαζάπη και Δημήτρης Μπιτσόλας

Ποιός έχει το απόλυτο ρεκόρ στην ταχύτητα;

Το φως! κινείται με ταχύτητα 300.000 Κm/s. Βέβαια Ο Λούκυ Λούκ είναι πιο γρήγορος από την σκιά του αλλά εκεί η Φυσική ... σηκώνει ψηλά τα χέρια.